Skinti bijūnų žiedai

Mūsų ūkis jau ruošiasi pirmam šviežių, skintų bijūnų sezonui. Tad skelbiame bijūnų prenumeratą į ofisus, restoranus, salonus, parduotuves, namus. Užsakymai pradedami vykdyti nuo Gegužės pabaigos. Bijūnai, sezono metu bus pristatomi į Vilnių, pirmadieniais ir ketvirtadieniais darbo valandomis. Minimalus bendras užsakymo kiekis – 10 vnt.

Pageidaujamas spalvas ar konkrečias veisles galite nurodyti užklausos formoje arba el. laiške, bet labiausiai norėčiau Jums padėti ir parinkti tai, kas tuo metu žydi gražiausiai!

Dėl užsakymų kreiptis: info@rutagardens.lt arba užpildykite užklausos formą.

Sarah Bernhardt Select

Sarah Bernhardt Select

Kaina:

Vėlyvas, žiedo forma “double”, rožinis, AAA+ žiedai,
kvepia.

Labai dideli žiedai, švelniai rožiniai, centriniai žiedlapiai su raudonais krašteliais, ir, kartais pasitaiko gelsvos spalvos išorėje. Vidutiniškai aukšti, stiprūs stiebai, graži lapija. Sarah Bernhardt Select žiedai yra didesni už paprasto. Paeonia lactiflora Sarah Bernhardt yra vienas iš seniausių ir neabejotinai pats populiariausias bijūnas pasaulyje,  išvestas prancūzų selekcininko Lemoino 1906 m.

Coral Charm

Coral Charm

Kaina: 2 €

Ankstyvas, koralinis, žiedo forma – „half double“, AAA dydžio,
nekvepia.

Besiskleidžiant keičiasi žiedo spalva nuo rausvai oranžinio iki švelniai kreminio. Labai stiprus ir ilgi stiebai. Paeonia lactiflora ir Paeonia peregrina hibridas,  Coral Charm buvo išvestas 1964 m. JAV selekcininko S. Wissing. Šį bijūną ponas Wissing kūrė 25 metus. Apdovanotas American Peony Society (APS) Best in Show – Grand Champion 2003 ir 2006 m. ir APS Society Gold Medal 1986 m.

Coral Sunset

Coral Sunset

Kaina: 2 €

Ankstyvas, lašišinis/oranžinis, žiedo forma – „double“, AAA dydžio, nekvepia.

Labai panašus į Coral Charm, tik turi daugiau oranžinio atspalvio ir yra šiek tiek žemesnis negu giminaitis. Besiskleidžiant irgi keičia žiedo spalvą nuo rausvai oranžinio iki švelniai kreminio. Labai stiprūs stiebai. Paeonia lactiflora ir Paeonia peregrina hibridas,  Coral Sunset, išvestas 1965 m. JAV selekcininko S. Wissing. Apdovanotas APS Gold Medal 2003 m. ir Award of Landscape Merit 2009 m.

Coral Supreme

Coral Supreme

Kaina: 2 €

Ankstyvas, koralinis/lašišinis, žiedo forma – „half double“, AAA dydžio, nekvepia.

Labai panšus į Coral Charm, tik turi daugiau oranžinio atspalvio ir daugiau žiedlapių, ty. pilnesnė žiedo forma, nei giminaičio. Besiskleidžiant irgi keičia žiedo spalvą nuo rausvai oranžinio iki švelniai kreminio. Labai stiprūs ir ilgi stiebai.

Paeonia lactiflora ir Paeonia peregrina hibridas, Coral Supreme buvo išvestas tarp 1963 ir 1965 m. JAV selekcininko S. Wissing.

Lemon Chiffon

Lemon Chiffon

Kaina: 3 €

Ankstyvas, citrininis/geltonas, žiedo forma – “double”, žiedai dideli, AAA dydžio, kvepia.

Nuostabūs dideli šviesiai geltoni žiedai, gerai ir stabiliai auga, stiprūs ir nelabai aukšti stiebai, skaniai kvepia. Lemon Chiffon yra trijų žolinių bijūnų hibridų hibridas, išvestas 1980 m. JAV selekcininko D. Reath. APS Best in Show – Grand Champion 2000 m.

Sunny Girl

Sunny Girl

Kaina: 3 €

Ankstyvas, švelniai geltonas, žiedo forma – “full double”, žiedai dideli, AAA+ dydžio, kvepia.

Nuostabūs dideli, pilnaviduriai, šviesiai geltoni žiedai, kuriems gali prireikti atramų. Sunny Girl, hibridas, išvestas 1985 m. JAV selekcininko C. Laning.

Henry Bockstoce

Henry Bockstoce

Kaina:

Ankstyvas, tamsiai raudonas, žiedo forma – „double“, AAA+ dydžio, nekvepia.

Tutbūt geriausiai šį bijūną apibūdina žodis “Masyvus”. Masyvus visomis prasmėmis – spalvos ryškumu ir turtingumu, pietų lėkštės dydžio žiedais, stiebų storumu ir ilgumu. Paeonia lactiflora ir Paeonia officinalis hibridas, Henri Bockstoce, išvestas 1955 m. JAV selekcininko W. Bockstoce.

Išparduota

Bowl of Cream

Bowl of Cream

Kaina:

Vidutiniškai ankstyvas, baltas, žiedo forma – “double”, žiedai labai dideli, AAA+ dydžio, kvepia.

Nuostabus gražuolis, visiskai pilnaviduris, rožės tipo žiedas, praktiškai nesimato kuokelių. Krūmas neaukštas, stiebai tvirti. Paeonia lactiflora, Bowl of Cream, išvestas 1963 m. JAV selekcininko R. Klehm. Dviejų medalių laimėtojas – American Peony Society (APS) Best in Show – Grand Champion 1994 m. ir APS Gold Medal 1981 m.

Gardenia

Gardenia

Kaina:

Vidutiniškai ankstyvas, baltas/šampaninis, žiedo forma – “double”, žiedai labai dideli, AA dydžio, kvepia.

Nepaprasto grožio bijūnas, žiedai plokštesni nei Bowl of Cream, kartais išlenda geltoni kuokeliai, gali pasitaikyti raudoni brūkšneliai ant žiedlapių. Neaukšti, tvirti stiebai. Paeonia lactiflora, Gardenia, išvestas 1955 m. ar anksčiau JAV selekcininkų tėvo ir sūnaus Lins.

Mary E. Nichols

Mary E. Nicholls

Kaina:

Vidutiniškai vėlyvas, baltas, žiedo forma – “double”, žiedai dideli, AAA dydžio, labai kvepia.

Tai vienas iš seniausių ir iki šių dienų geriausių baltųjų bijūnų. Visiškai pilnaviduris, rožės formos labai didelis žiedas, labai platūs žiedlapiai.  Neaukšti, tvirti stiebai. Paeonia lactiflora, Mary E. Nichols, išvestas 1941 m. JAV selekcininko Col. J. C. Nichols.

Nick Shaylor

Nick Shaylor

Kaina:

Vėlyvas, baltas/rožinis, žiedo forma – “full double”, žiedai dideli, AAA dydžio, kvepia.

Tai vienas iš seniausių, bet iki šių dienų geriausių bijūnų. Visiškai pilnaviduris, rožės formos, didelis, baltas, šiek tiek rausvas, kai kurių žiedlapių pakraštėliai raudoni. Labai patikimas, veržlus, tamsiai žalia lapija ir stiprūs stiebai. Vidutiniškai aukštas.

Paeonia lactiflora, Nick Shaylor, išvestas 1931 m. JAV selekcininko F. H. Allison. APS Gold Medal 1941 ir 1972 m.

Elsa Sass

Elsa Sass

Kaina:

Labai vėlyvas, baltas, žiedo forma „Full double“, AAA+ dydžio, šiek tiek kvepia.

Labai dideli ir švariai balti rožės formos žiedai, maloniai kvepia. Neaukšti, stiprūs stiebai. Paeonia lactiflora hibridas, Elsa Sass buvo išvestas 1930 m. JAV selekcininko H. Sass. Apdovanotas APS Gold Medal 1943 m.

Etched Salmon

Etched Salmon

Kaina:

Vidutiniškai ankstyvas, rožinis/lašišinis, žiedo forma – „double“, AA dydžio, kvepia.

Tobuliausias is visų koralinių, švelniai lašišinės-rožinės spalvos,  simetriškas ir pilnai „double“ formos žiedais. Etched Salmon – visame pasaulyje labai geidžiamas bijūnas, kurio pasiūla labai ribota. Nežinomos kilmės hibridas, išvestas 1968 m. Kanados selekcininko L. Cousins. Apdovanotas APS Gold Medal 2002 m.

Pink Hawaiian Coral

Pink Hawaiin Coral

Kaina:

Labai ankstyvas, “half double”, lašišinis/rožinis, žiedai AAA dydžio, kvepia.

Labai dideli žiedai, dvigubas ir trigubas žiedlapių ratas. Lyginant su kitomis koralinėmis veislėmis, pražysta pirmiausia iš visų ir aiškiai skiriasi ryškesniu pumpuru ir gaiviu kvapu. Bijūnas Pink Hawaiin Coral pirmą kartą buvo pražydintas 1972 m. JAV selekcininko R. Klehm. Paeonia lactiflora ir Paeonia peregrina hibridas. Apdovanotas APS Gold Medal 2000 m.

Bijūnų žiedų užsakymas

Užpildykite žemiau pateiktą užklausos formą nurodydami, kokios veislės bijūnų žiedus ir kokį jų kiekį norite įsigyti ir aš su Jumis susisieksiu nurodytais kontaktais.