Skinti bijūnų žiedai

Sveiki, brangūs klientai, 2020 m. sezonas pas mus jau baigėsi. Susitiksime kitais metais!!!

P.S. Bijūnų šaknų neparduodame.

Bowl of Cream

Bowl of Cream

Vidutiniškai ankstyvas, baltas, žiedo forma – “double”, žiedai labai dideli, AAA+ dydžio, kvepia.

Nuostabus gražuolis, visiskai pilnaviduris, rožės tipo žiedas, praktiškai nesimato kuokelių. Krūmas neaukštas, stiebai tvirti. Paeonia lactiflora, Bowl of Cream, išvestas 1963 m. JAV selekcininko R. Klehm. Dviejų medalių laimėtojas – American Peony Society (APS) Best in Show – Grand Champion 1994 m. ir APS Gold Medal 1981 m.

Coral Charm

Coral Charm

Ankstyvas, koralinis, žiedo forma – „half double“, AAA dydžio,
nekvepia.

Besiskleidžiant keičiasi žiedo spalva nuo rausvai oranžinio iki švelniai kreminio. Labai stiprus ir ilgi stiebai. Paeonia lactiflora ir Paeonia peregrina hibridas,  Coral Charm buvo išvestas 1964 m. JAV selekcininko S. Wissing. Šį bijūną ponas Wissing kūrė 25 metus. Apdovanotas American Peony Society (APS) Best in Show – Grand Champion 2003 ir 2006 m. ir APS Society Gold Medal 1986 m.

Coral Sunset

Coral Sunset

Ankstyvas, lašišinis/oranžinis, žiedo forma – „double“, AAA dydžio, nekvepia.

Labai panašus į Coral Charm, tik turi daugiau oranžinio atspalvio ir yra šiek tiek žemesnis negu giminaitis. Besiskleidžiant irgi keičia žiedo spalvą nuo rausvai oranžinio iki švelniai kreminio. Labai stiprūs stiebai. Paeonia lactiflora ir Paeonia peregrina hibridas,  Coral Sunset, išvestas 1965 m. JAV selekcininko S. Wissing. Apdovanotas APS Gold Medal 2003 m. ir Award of Landscape Merit 2009 m.

Coral Supreme

Coral Supreme

Ankstyvas, koralinis/lašišinis, žiedo forma – „half double“, AAA dydžio, nekvepia.

Labai panšus į Coral Charm, tik turi daugiau oranžinio atspalvio ir daugiau žiedlapių, ty. pilnesnė žiedo forma, nei giminaičio. Besiskleidžiant irgi keičia žiedo spalvą nuo rausvai oranžinio iki švelniai kreminio. Labai stiprūs ir ilgi stiebai.

Paeonia lactiflora ir Paeonia peregrina hibridas, Coral Supreme buvo išvestas tarp 1963 ir 1965 m. JAV selekcininko S. Wissing.

Elsa Sass

Elsa Sass

Labai vėlyvas, baltas, žiedo forma „Full double“, AAA+ dydžio, šiek tiek kvepia.

Labai dideli ir švariai balti rožės formos žiedai, maloniai kvepia. Neaukšti, stiprūs stiebai. Paeonia lactiflora hibridas, Elsa Sass buvo išvestas 1930 m. JAV selekcininko H. Sass. Apdovanotas APS Gold Medal 1943 m.

Etched Salmon

Etched Salmon

Vidutiniškai ankstyvas, rožinis/lašišinis, žiedo forma – „double“, AA dydžio, kvepia.

Tobuliausias is visų koralinių, švelniai lašišinės-rožinės spalvos,  simetriškas ir pilnai „double“ formos žiedais. Etched Salmon – visame pasaulyje labai geidžiamas bijūnas, kurio pasiūla labai ribota. Nežinomos kilmės hibridas, išvestas 1968 m. Kanados selekcininko L. Cousins. Apdovanotas APS Gold Medal 2002 m.

Florence Nicholls

Florence-Nicholls-bijunai

Vidutiniškai vėlyvas, baltas, žiedo forma – „double“, AAA dydžio, labai kvepia.

Paeonia lactiflora , Madame Calot sėjinukas, Florence Nicholls buvo išvestas 1938 m. JAV selekcininko J. C. Nicholls. Didžiuliai, rožės formos, kvepiantys žiedai, iš pradžių švelniai rožiniai, vėliau tampa sniego baltumo. Stiebai labai tvirti.

Gardenia

Gardenia

Vidutiniškai ankstyvas, baltas/šampaninis, žiedo forma – “double”, žiedai labai dideli, AA dydžio, kvepia.

Nepaprasto grožio bijūnas, žiedai plokštesni nei Bowl of Cream, kartais išlenda geltoni kuokeliai, gali pasitaikyti raudoni brūkšneliai ant žiedlapių. Neaukšti, tvirti stiebai. Paeonia lactiflora, Gardenia, išvestas 1955 m. ar anksčiau JAV selekcininkų tėvo ir sūnaus Lins.

Henry Bockstoce

Henry Bockstoce

Ankstyvas, tamsiai raudonas, žiedo forma – „double“, AAA+ dydžio, nekvepia.

Tutbūt geriausiai šį bijūną apibūdina žodis “Masyvus”. Masyvus visomis prasmėmis – spalvos ryškumu ir turtingumu, pietų lėkštės dydžio žiedais, stiebų storumu ir ilgumu. Paeonia lactiflora ir Paeonia officinalis hibridas, Henri Bockstoce, išvestas 1955 m. JAV selekcininko W. Bockstoce.

Henry Sass

Henry-Sass-bijunai

Vėlyvas, visiškai baltas, žiedo forma – „double“, AAA+ dydžio, nekvepia.

Paeonia lactiflora, tėvai nežinomi. Selekcininkas H.P. Sass, 1949 m. Labai stiprūs, aukšti stiebai. Apdovanotas APS Gold Medal 2003 m. ir Award of Landscape Merit 2009 m.

Lemon Chiffon

Lemon Chiffon

Ankstyvas, citrininis/geltonas, žiedo forma – “double”, žiedai dideli, AAA dydžio, kvepia.

Nuostabūs dideli šviesiai geltoni žiedai, gerai ir stabiliai auga, stiprūs ir nelabai aukšti stiebai, skaniai kvepia. Lemon Chiffon yra trijų žolinių bijūnų hibridų hibridas, išvestas 1980 m. JAV selekcininko D. Reath. APS Best in Show – Grand Champion 2000 m.

Lorelei

Lorelei-bujunai

Vidutiniškai ankstyvas, oranžinis/rožinis/abrikosinis, žiedo forma – “full double”, žiedai dideli, AA dydžio, kvepia.

Trigubas žolinis hibridas, šedevras bijūnų pasaulyje, Lorelei, buvo išvestas 1996 m. JAV selekcininko D. Hollingsworth. Besiskleidžiant keičia spalvą iš ryškiai oranžinės į švelniai abrikosinę. Vidutinio dydžio, rožės tipo žiedai stipriai kvepia. Labai patikimas, stiebai stiprūs, vidutiniškai aukšti.

Mary E. Nichols

Mary E. Nicholls

Vidutiniškai vėlyvas, baltas, žiedo forma – “double”, žiedai dideli, AAA dydžio, labai kvepia.

Tai vienas iš seniausių ir iki šių dienų geriausių baltųjų bijūnų. Visiškai pilnaviduris, rožės formos labai didelis žiedas, labai platūs žiedlapiai.  Neaukšti, tvirti stiebai. Paeonia lactiflora, Mary E. Nichols, išvestas 1941 m. JAV selekcininko Col. J. C. Nichols.

Nick Shaylor

Nick Shaylor

Vėlyvas, baltas/rožinis, žiedo forma – “full double”, žiedai dideli, AAA dydžio, kvepia.

Tai vienas iš seniausių, bet iki šių dienų geriausių bijūnų. Visiškai pilnaviduris, rožės formos, didelis, baltas, šiek tiek rausvas, kai kurių žiedlapių pakraštėliai raudoni. Labai patikimas, veržlus, tamsiai žalia lapija ir stiprūs stiebai. Vidutiniškai aukštas.

Paeonia lactiflora, Nick Shaylor, išvestas 1931 m. JAV selekcininko F. H. Allison. APS Gold Medal 1941 ir 1972 m.

Pink Hawaiian Coral

Pink Hawaiin Coral

Labai ankstyvas, “half double”, lašišinis/rožinis, žiedai AAA dydžio, kvepia.

Labai dideli žiedai, dvigubas ir trigubas žiedlapių ratas. Lyginant su kitomis koralinėmis veislėmis, pražysta pirmiausia iš visų ir aiškiai skiriasi ryškesniu pumpuru ir gaiviu kvapu. Bijūnas Pink Hawaiin Coral pirmą kartą buvo pražydintas 1972 m. JAV selekcininko R. Klehm. Paeonia lactiflora ir Paeonia peregrina hibridas. Apdovanotas APS Gold Medal 2000 m.

Pink Vanguard

Pink-Vanguard-bijunas-1

Labai ankstyvas, šviesiai rožinis, žiedo forma – “semi double”, žiedai dideli, AAA dydžio, kvepia mažai.

Bijūnas Pink Vanguard, jaunas hibridas, išvestas 2005 m. JAV selekcininkų Seidl ir Hollingsworth. Vienas iš gražiausių, stipriausių ir sveikiausių bijūnų, žiedai labai ankstyvi, bet atsparūs pavasarinėms šalnoms. Tinka tiek skynimui tiek auginimui gėlynuose. Stiprūs ir aukšti stiebai.

Raspberry Sunday

Raspberry-Sunday-bijunai

Vidutinio ankstyvumo, žiedo forma – „bomb“, AA dydžio, švelniai kvepia.

Paeonia lactiflora, Charlie‘s White sėjinukas,  JAV selekcininkas K. G. Klehm. 1968 m. Kreminiai žiedai, įgaunatys avietinį atspalvį centre. Turi kažkokio nenusakomo neoninio švytėjimo. Stiprūs stiebai.

Red Charm

Red-Charm-bijunai

Labai ankstyvas, tamsiai raudonas, žiedo forma – „bomb“, AAA+ dydžio, šiek tiek kvepia.

P.lactiflora x P. officinalis hibridas, išvestas 1944 m. JAV selekcininko L. D. Glasscock. Didžiulis žiedas su aiškiai išreikštais vainiklapiais. Stiprūs, tvirti stiebai. Vienas geriausių raudonų bijūnų skintų gėlių kategorijoje. Apdovanotas American Peony Society Gold Medal 1956 ir APS Grand Champion National Exhibitions 1951 ir 1965.

Sarah Bernhardt Select

Sarah Bernhardt Select

Vėlyvas, žiedo forma “double”, rožinis, AAA+ žiedai,
kvepia.

Labai dideli žiedai, švelniai rožiniai, centriniai žiedlapiai su raudonais krašteliais, ir, kartais pasitaiko gelsvos spalvos išorėje. Vidutiniškai aukšti, stiprūs stiebai, graži lapija. Sarah Bernhardt Select žiedai yra didesni už paprasto. Paeonia lactiflora Sarah Bernhardt yra vienas iš seniausių ir neabejotinai pats populiariausias bijūnas pasaulyje,  išvestas prancūzų selekcininko Lemoino 1906 m.

Sunny Girl

Sunny Girl

Ankstyvas, švelniai geltonas, žiedo forma – “full double”, žiedai dideli, AAA+ dydžio, kvepia.

Nuostabūs dideli, pilnaviduriai, šviesiai geltoni žiedai, kuriems gali prireikti atramų. Sunny Girl, hibridas, išvestas 1985 m. JAV selekcininko C. Laning.

Bijūnų žiedų užsakymas

Užpildykite žemiau pateiktą užklausos formą, nurodydami kiek vienetų ir kuriomis dienomis norite gauti ir aš su Jumis susisieksiu.